-0,1
 

Джола Дмитро Миколайович

 
ВУЗ:
Винницкий государственный педагогический университет им. Михаила Коцюбинского
Всего отзывов:
4
Положительных:
+ 1
Отрицательных:
– 3
Рейтинг:
-1
 

Рейтинг преподавателя

 
Общая оценка
-1
-1/8
Активность
3
3/8
Организованность
1
1/8
Изложение материала
-2
-2/8
Требовательность
1
1/8
Объективность
-1
-1/8
Чувство юмора
-3
-3/8
Обаяние
-5
-5/8
 

Оценить преподавателя

Общая оценка:
*
Активность:
Организованность:
Изложение материала:
Требовательность:
Объективность:
Чувство юмора:
Обаяние:

Текcт на картинке : *

 
 

Отзывы о преподавателе

 
+
Одного разу Дмитро Миколайович робив відзив на мою працю, достатньо грамотно, професійно та виважено. Вдячний йому і його дружині.
10.10.2012 23:34:07
Дня доброго сідайте, ми розпочинаємо. Куліш!!!!!!!!!!!!!!!!!! Це супер препод, його ніхто не розуміє, бо він живе не на нашій планетіі, а в космосі!
02.12.2008 13:00:03
Ви кажете "воспринимать таким, какой он есть", а він якраз і не сприймає інших такими, якими вони є, постійно моралізує, причому дуже неаргументовано. Ви не помічали, що він жодного разу не оцінив якісь ОРИГІНАЛЬНІ думки студента, а лише ті, які відповідають його догмі. Ви кажете, він творчий філософ - так, поет із нього непоганий, але філософ нікудишній! Справжніх філософів не так багато, як нам, "простым смертным", здається; в нашому університеті таких тим більше одиниці. Спитаєте, яким є еталонний філософ? Це Павло Лаврентійович Куліш!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А що стосується його поглядів на красу і прекрасне, то вони тяжіють до грубого колективізму - ти не маєш права сприймати щось не так, як його сприймають інші! Джола - це тоталітарна система, яка прагне побороти особистість. Все. Крапка.
09.10.2008 20:50:16
Все, що можна сказати - апологет марксизму і діамату, людина, яка тхне комунізмом, яка прагне задавити в тобі особистість і підпорядкувати суспільству одноманітних, сірих, нецікавих, бездушних, безвірних homo sapiensів. Він завис у 50-х роках, твердить, що мистецтво з ХІХ століття лише занепадає і нікого на світі нема розумнішого за Маркса. А насправді він тікає від будь-якої відповідальності у "прекрасний новий світ" комуняк.
16.12.2007 22:15:53
 
Данные о авторе отзыва не публикуются

Добавить отзыв

Отзыв:
*
*
Скoлькo бydeт 8 yмнoжить нa 5: *
добавляя отзыв, Вы полностью подтвержаете согласие, что Вы несете всю ответственность за содержание отзыва и последствия его публикации.
 

 
 
Логин:
Пароль:
 
 
Зарегистрируйся и получи 50 Вт. ?
 
 
 
Преподаватели - Джола Дмитро Миколайович, Винницкий государственный педагогический университет им. Михаила Коцюбинского (ВГПУИМК) - Винницкая обл. / Рейтинг, отзывы о преподавателе - СтудЗона