Чому читання бізнес-книг може допомогти вам заробити більше грошей

17.11.2022 | Лайфхак | Просмотры: 54

Давайте будемо чесними. Більшість людей читає бізнес-книги, тому що хочуть дізнатися, як отримати більше грошей. Але насправді бізнес-книги можуть бути справді корисними. Давайте глибше розглянемо зв'язок між звичками читання та успіхом у бізнесі.

Яка звичка поєднує фінансово успішних керівників та засновників?

Вони читають. Багато.

Дослідження кажуть, що ті, хто читає щонайменше 7 бізнес-книг на рік, заробляють більше грошей.

Насправді вони заробляють у 2,3 рази більше, ніж люди, які читають лише одну книгу на рік.

Бізнес-література – основа успіху та одна з основних звичок багатих людей. Ви можете помітити, що вони часто мають гарні книжкові полиці, заповнені книгами, які надихнули їх. Вони часто віддають належне книгам, які навчили їх секретам успіху.

Коли Уоррена Баффета запитали про секрет його успіху, він сказав: «Читайте 500 сторінок щодня». Він зазначив свою стопку книжок і пояснив, що знання накопичуються з часом, «вони накопичуються, як складні відсотки».

Білл Гейтс сказав, що він читає 50 книг на рік. Уоррен Баффет каже, що він, як і раніше, присвячує близько 80% свого дня читання. Марк Кьюбан, підприємець-мільярдер та інвестор Shark Tank, читає понад 3 години на день. Коли Ілона Маска запитали, як він навчився будувати ракети, він відповів: Я читаю книги.

Як читання книг може навчити вас як отримати більше грошей?

Важливо встановити реалістичні очікування.

Зв'язок між читанням бізнес-книг та зароблянням більшої кількості грошей не є математичною формулою. Швидше існує сильна позитивна «кореляція» між читанням бізнес-книг і відповідним успіхом у бізнесі. Кореляція більше пов'язана з

  1. здоровими звичками читання (наприклад, тим, що ви читаєте, як ви обробляєте цю інформацію і як ви застосовуєте свої отримані знання;
  2. важливими побічними перевагами цих звичок (наприклад, вплив на мислення, ділову хватку та наступні дії).

Ви вивчите дієві методи та стратегії

У міру того, як ви читаєте більше бізнес-книг, ви відкриєте для себе більше ідей та стратегій, які ви можете застосувати до своєї кар'єри. Кожна книга запропонує вам різну точку зору та «уроки, що виходять» із реальних життєвих ситуацій.

Ви збиратимете дієві методи, які ви можете використовувати відразу у своєму бізнесі. Крім того, ви також зможете вчитися на чужих помилках та уникати їх пасток, замість того, щоб навчатися усьому важким шляхом.

Ви зосередитеся на своїх цілях

Часто читаючи про бізнес-стратегії, ви будете зосереджені на цій темі. Це означає, що ваш мозок оброблятиме ідеї, навіть коли ви робите інші речі.

У цьому стані розуму ви будете більш відкриті для натхнення і з більшою ймовірністю придумаєте свою власну блискучу ідею.

Ви збільшите свій словниковий запас

Зв'язок між великим словниковим запасом та високим заробітком очевидний. З гарним словниковим запасом, ви зможете краще сформулювати свою точку зору, цілі та переконання. Ці покращені комунікативні навички допоможуть вам у багатьох бізнес-умовах, від спілкування до презентації та подання ваших ідей.

Книжковий магазин КнигоЛенд пропонує величезний вибір книг з бізнес тематики від найпопулярніших авторів.

Зарегистрируйся и получи 50 Вт. ?