Головні тренди м'яких меблів

07.10.2019 | Лайфстайл | Автор: СтудЗона | Просмотры: 475

Роль м'яких меблів в сучасних інтер'єрах не обмежується лише додатковим місцем для відпочинку та сну. Наприклад, кутові дивани часто використовуються для розстановки акцентів, зонування простору й підкреслення особливостей приміщення. На міжнародних виставках останніх сезонів, виробники вражають різноманіттям форм, незвичайними кольорами, тканинами та механізмами трансформації. А, це означає, що нас, покупців, вже чекає багато цікавих предметів інтер'єру.

Кольори

У новому модному сезоні представлена велика палітра відтінків: одні своєю яскравістю задають позитивний настрій, інші спрямовані на забезпечення умиротвореного стану. Дизайнери радять особливо придивитися до таких відттінків:

  • Кораловий, пом'якшений рожевими півтонами. В інтер'єрі він не тільки візьме на себе всю увагу, а й наповнить приміщення теплом.
  • Зелений «Eden». Незвичайний колір, який асоціюється з життєвою енергією та силою.
  • Синій «Galaxy Blue», глибокий та привабливий. Такий колір розкриється в поєднанні з білим, відтінками сірого, бежевого.

Придивіться й до виробів в насиченому бордовому кольорі, м'ятному, яскраво-помаранчевому, червоному «Chili pepper» або шоколадному. В якості контрасту можуть виступати стіни, декор, інші предмети меблів, але нейтральних тонів.


Тканини

Натуральність - тренд останніх років, що зберігся в новому сезоні. Виробники намагаються дивувати використанням матеріалів незвичайних текстур, їх комбінацією. В одному виробі можуть об'єднуватися геометрія й природні мотиви, шкіра й текстиль. Модні дивани в Тернополі повністю відповідають ще одній модній тенденції - використання замша, велюру. оксамиту в поверхневій обробці. Вироби виглядають розкішно й дорого, а торкатися до них одне задоволення! Достатньо уваги приділено і дрібним штрихами - в тренді незвичайні способи прострочки.

Форма

Поряд із затишними ліжками-коконами, дизайнери представили безліч виробів із закругленими формами - плавні контури надають їм витонченості й легкості. Все ще популярні чіткі прямі лінії. Також в тренді залишаються кутові моделі та модульні конструкції. Секції останніх можна переставляти, змінюючи таким чином не тільки довжину й розміри, але і сам інтер'єр.

Сьогодні м'які меблі - невід'ємна частина дизайнерських ідей декорування приміщень. Орієнтуйтесь на ключові тренди і створюйте свою унікальну комбінацію!

Зарегистрируйся и получи 50 Вт. ?