Cистемі безкоштовної гри в ігрові автомати Вулкан в Україні

14.01.2021 | Хобби | Автор: СтудЗона | Просмотры: 18

В Україні серед студентів все більш популярними стають азартні ігри, в які можна грати онлайн. Зараз можна перевірити свою удачу навіть безкоштовно, якщо вибрати слот на сайті Вулкан і запустити його в демо режимі. 

У нашій статті ми проестіруем один з таких слотів для Вас- Kluster Krystals створений на основі кристалів, або в даному випадку - кристалів. Грати в ігрові автомати Вулкан, де можна також знайти і даний слот можуть всі жителі України завдяки відмінній графіки і продуманій системі безкоштовної гри.Встановлені на ніч, котушки огороджені кам'яними стовпами. Ви також побачите те, що здається північним сяйвом на небі. 

Візуально це досить просто. Саундтрек досить футуристичний, але містичний. Він має гіпнотичну якість, яка нагадуватиме вам про такі слоти, як Starburst. Символи включають 5 різнокольорових кристалів. У вас зелений, синій, фіолетовий, рожевий та оранжевий кристал. Помаранчевий кристал - це найприбутковіший символ: 20 у кластері платять 50 х вашої загальної ставки.

Як і слід було очікувати, Kluster Krystals Megaclusters доступний для відтворення на мобільних, планшетних та настільних пристроях. Проста сітка та графіка високої чіткості добре працюють на смартфонах з кам’яними стовпами, які добре обрамляють дію.

Бонусні особливості Kluster Krystals Megaclusters

Слот Kluster Krystals Megaclusters оснащений 7 бонусними функціями. Виграні кластери оновлять символи та дикі множники. Також є 3 випадкові функції Mini та гра з безкоштовними обертаннями, де застосовуються всі інші функції.

Коли ви формуєте виграшний кластер, застосовується функція Tumble. Виграшні символи в кластері вибухають, а інші символи потрапляють у звільнені місця. З оновленням сусідніх символів (більше інформації нижче), нові символи з’являються, щоб заповнити нові порожні місця для чергового шансу на перемогу. Лавини тривають, поки більше не буде сформовано нових перемог.

Функція оновлення символу

Всі символи мають 4 різні форми. Вони відображатимуться як одиночні, парні, трійні чи квадроцикли. Коли символи знаходяться поруч із кластером-переможцем, запускається функція оновлення символів.

Потім символи будуть модернізовані до наступного розміру, наприклад: Одиночні → Парні → Трійки → Чотирикутники

Мультиплікатор.

Існують також дикі мультиплікатори, які висаджуються з 1х, 2х, 3х, 4х, 5х та 10х в якості базового множника. Коли множники з’являються поруч із виграшними кластерами, їх також модернізують, як звичайні символи.

Для кожного оновлення множник збільшується з рівною величиною до відповідного базового множника. Кожен множник можна модернізувати 3 рази. Це називається функцією множника.

Міні-функції

Kluster Krystals Megaclusters має 3 випадкові міні-функції. Вони гарантовано спрацюють після послідовності з 6 лавин. Ось чого слід очікувати:

Вибрано та вилучено з сітки групу символів (колір) Krystal Vanish

  • Функція Krystal Boost покращує всі видимі звичайні символи на 1 етап
  • Функція Krystal Kut видаляє всі видимі одиночні звичайні символи
  • Функція безкоштовних обертань

Функція безкоштовних обертань запускається шляхом оновлення бонусного символу до чотирьох розмірів. Це трапляється, коли бонусний символ знаходиться поруч із кластером-переможцем.

Отримавши 7 безкоштовних обертань, ви можете повністю оновити бонусний символ у цій функції. Це повторно запускає функцію, щоб отримати додаткові 4 безкоштовних обертання. Немає обмежень, скільки безкоштовних обертань ви можете грати. Як і в базовій грі, ви можете скористатися множниками до 10, міні-функціями, перепадами та оновленнями символів.

Слот Kluster Krystals Megaclusters відрізняється від інших слотів Megaclusters від Big Time Gaming. Візуально досить простий, ігровий процес має заворожуючу якість, як зоряний вибух NetEnt.

Ключ до великих виграшів - від диких мультиплікаторів, які можуть досягати 10 разів. З високим RTP 96,49%, він має безліч бонусних функцій, щоб приємно продовжувати діяти. Це перший слот не великих часових ігрових мегакластерів, і Relax Gaming продемонстрували хорошу роботу, щоб зробити його відмінним від двох раніше випущених ігор.

За матеріалами статті https://economistua.com/yak-vibrati-igrovi-avtomati-vulkan-dlya-platnoyi-gri/

Зарегистрируйся и получи 50 Вт. ?